SPAM


Jeśli chcesz, żebym zajrzała na twojego bloga, to to jest odpowiednie miejsce do pozostawienia linku. Byłoby miło, gdybyś w komentarzu zawarł tez krótki opis opowiadania :)

42 komentarze:

 1. http://igrzyskaclarissy.blogspot.com/ <----- Osiemnastoletnia Clarissa Kelley zgłasza się na 57 Głodowe Igrzyska za siostrę zmarłej przyjaciółki. Jej mentorem jest zwycięzca 56 GI jej brat - Kristoff Kelley, a jej partnerem z Dystryktu - szkolne ciacho - Luke Carmor. Dystrykt 4 w tym roku reprezentuje Morissa Harris, której brat zginął na arenie z ręki Kristoffa Kelley. Dziewczyna za wszelką cenę chce zabić Clar. Czy jej się to uda? Czy Julia (D12), Liam (D12), Jackob (D4) i trybuci z Dziesiątki zachowają sojusz? Co organizatorzy przygotowali na arenie?

  http://igrzyska-glimmer-austen.blogspot.com/ <---- Wszyscy znamy postać Glimmer Austen - blondynki z Dystryktu Pierwszego, biorącej udział w 74 Głodowych Igrzyskach. Ale czy ktoś zaglądał w jej przyszłość? Czy ma chłopaka? Przyjaciółkę? Wroga? Czemu właściwie zgłosiła się na Igrzyska? Czy ktoś się nad tym zastanawiał? Ja tak i oto powstał ten blog - blog o Błyskotce. O jej myślach, uczuciach i pragnieniu zemsty. Czy Glimm wygra Igrzyska?

  http://hariett-corkaapollina.blogspot.com/ <------ Hariett Keeper była zwyczajną szesnastolatką, kiedy nagle napada ją stado gryfów i córka Aresa mówi jej, że jest półboginią. Hariett zostaje oskarżona o kradzież trójzębu Posejdona i zmuszona jest go odzyskać. Dzięki darom od swojego ojca - Apollina - razem z Katherine i Melisą wyruszają na wyprawę. czy odnajdą zaginiony trójząb? Czy uda im się pogodzić Hariett i Percy'ego Jacksona? Czy herosi w końcu jej zaufają?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dopiero zaczynam pisać mój blog, mam dopiero prolog i pierwszy rozdział. Ale mam nadzieję, że historia się rozwinie i wszystkich zaciekwi. Postaram się systematycznie dodawać opowiadania.
  Opowieść zaczyna się, gdy pewna dziewczyna budzi się nagle na łące w obcym miejscu i to zupałnie sama. Nie wie czy oszalała, czy to wszystko dzieje się naprawdę. Rzeczywistość owiana jest tajemnicą. Jak potoczą się losy dziewczyny?
  http://lost-fallen-dark.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ona: Jesteś moją blizną.
  On: Jesteś moim przekleństwem.
  http://eterycznieprosto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. ZAPRASZAM DO ZAPISYWANIA SIĘ, PO WCZEŚNIEJSZYM ZAPOZNANIU SIĘ Z REGULAMINEM!!! <3

  www.koszyk-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 5. Twój blog został właśnie przyjęty do Katalogowego Świata

  Pozdrawiam i przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mały wypad za miasto - tak to nazwałam. Para nastolatków. Nie zwracałam uwagi na to, że była druga w nocy, a on nagle postanowił się ze mną spotkać. Gdybym teraz mogła cofnąć czas nie doszłoby do tego tragicznego wypadku, w którym on stał się główną ofiarą. Odszedł, a razem ze sobą zabrał całe moje szczęście.
  Wszystko wokół mnie przypominało mi jego obecność. Nie potrafiłam tego wytrzymać. Wyjechałam. Spakowałam walizki i zostawiłam wszystkie wspomnienia w rodzinnym mieście.
  Teraz mam 25 lat, narzeczonego i wymarzoną pracę. Zapomniałam o bólu - nie o nim. Boję się jednak, że nie wiem wszystkiego. Mam dziwne przeczucie, że ten wypadek zakończył się zupełnie inaczej. Bliscy twierdzą, że wariuję, ale ja wciąż czuję jego obecność...

  http://i-hope-you-remember-me.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam!

  Syl wia

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzepot Skrzydeł
  (http://opowiadanie-trzepot-skrzydel.blogspot.com/)
  Zastanawiałeś się kiedyś, skąd biorą się u motyli takie piękne skrzydła? Dlaczego, będąc ubrane w przecudne wzory, niektóre z nich żyją ledwie dobę?
  PW* to organizacja zajmująca się malowaniem motylich skrzydeł, zgadza się! Są na całym świecie. Wszędzie. Tu też. Być może to właśnie Twój sąsiad jest członkiem PW i porankami, gdy jeszcze słodko chrapiesz, wyciąga pędzel i maluje. Kto wie?
  Niewielka, bo trzyosobowa grupa - trzynastoletnia Monika, niemowa Adam oraz roztrzepany Radek - przenosi się z miasta na odległą wieś, a raczej zabitą dechami dziurę, by zająć się motylami, które pozostawił Ernest Lisiński. Mężczyzna zmarł ze starości. Ktoś musi zająć się brudną robotą.
  Dom wita ich zasadami, których trzeba przestrzegać, inaczej czeka ich niemiła niespodzianka. Kto wie, czy to właśnie nie trzepot motylich skrzydeł jest sprawcą wszystkich nieszczęść na ziemi?
  Chodź, opowiem Ci, jak to było naprawdę.

  *PW - Painted Wings - Malowane Skrzydła

  OdpowiedzUsuń
 8. http://secret-hill.blogspot.com/

  "Secret Hill" to fanfiction, które opowiada o pewnej nastolatce, która żyje w dziwnym świecie. Otacza ją pełno tajemnic, a zaczyna się to od przeprowadzki do nieznanego miejsca - Epsom. Wraz z rodzicami zamieszkała w potężnym domu znajdującym się na wzgórzu. Jakie będą dalsze losy nastoletniej dziewczyny? Czy po poznaniu prawdy postanowi coś zmienić? Mrożąca krew w żyłach opowieść o tajemniczym wzgórzu.

  Wattpad : http://www.wattpad.com/story/38560748-secret_hill

  OdpowiedzUsuń
 9. W Anglii, dzieciaki Blue i Liam są ze sobą nie rozłączne,przyjażnią się ze sobą na dobre i złe.Kiedy rodzice małej Blue giną wypadku samochodowym dziewczynka,musi iść do domu dziecka.Po latach Liam robi karierę z zespołem One Direction a Blue wyprowadza się z sierocińca.Czy spotkają się ponownie ? Czy połączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń? Tego dowiecie się na blogu http://liampaynejade1d.blogspot.com
  Bardzo proszę również o obserwowanie bloga 

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwaga Spam!
  Bóg opuścił niebo.
  Anioły chcą uwolnić Lucyfera i rozpocząć Apokalipsę. By to się udało muszą odnaleźć klucz ukryty w ludzkim ciele na ziemi.
  Tymczasem niczemu nieświadoma Raven Wiliams zwyczajna dziewczyna z małego miasteczka niespodziewanie staje na drodze pewnemu przystojnemu demonowi Nickowi Donovanowi.
  Od tamtej pory ich los zostaje ze sobą złączony, lecz pojawiają się kłopoty.
  Śladami Nicka podąża zaślepiony żądzą „braterskiej miłości” jego brat oraz aniołowie, którzy wyparli się nieba i nie chcą Apokalipsy.
  Rozpoczyna się wyścig z czasem.
  Kiedy Raven przez anioła Rafaela dowiaduje się jaka może czekać ją przyszłość jeśli Lucyfer wygra musi poświęcić siebie by uratować świat.
  Jaką decyzje podejmie?
  Co zrobi, gdy tajemnica Nicka wyjdzie na jaw?
  Czy mimo przeznaczenia miłość ma szansę zaistnieć?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nowe, autorskie opowiadanie pt: „Granice uczucia” na adres www.mrok-wyobrazni.blogspot.com!
  Autorka życzy przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 11. zapraszam na drugi rozdział http://liampaynejade1d.blogspot.com/2015/05/rozdzia-2.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na 4 rozdział
  http://liampaynejade1d.blogspot.com/2015/05/rozdzia-4.html

  OdpowiedzUsuń
 13. kochanie zapraszam na #365daysff http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad♥

  Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 14. "Looking for happiness"

  Tess Rodriguez prowadzi całkiem zwyczajne życie. Ma swoją najlepszą przyjaciółkę, dobre oceny i kochającą młodszą siostrę. ALE. Właśnie, zawsze jest jakieś "ale". Ojciec dziewczyny po tragedii, która dosięgła ich rodziny, zamknął się w sobie i nie interesował się poczynaniami córki właściwie wcale. Na domiar wszystkiego sprowadził do domu kobietę, której nastolatka nie znosiła. Czy w życiu Tess pojawi się ktoś, kto zagoi ranę na sercu po okrutnej tragedii? Bo mimo że minęło już sporo czasu, nastolatka nie umie sobie poradzić. W końcu nie tak łatwo jest zapomnieć, że straciło się matkę. Czy Tess zaakceptuje Megan? Czy Pablo zrozumie, że nie może się tak oddalać od córki, bo w końcu ją straci? A może nastolatka znajdzie miłość swojego życia? Chyba że jeszcze bardziej skomplikuje sobie życie...


  Zapraszam do czytania! :)
  http://xtruehappiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Serdecznie zapraszam na nowego bloga, na którym już pojawił się prolog. :)
  Link do strony: http://you-took-my-heart-bvb-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu: https://www.youtube.com/watch?v=u1k3i8yOIcY
  Walka o władzę na świecie, nie zostaje rozstrzygnięta. Panująca do tej pory piątka mężczyzn opada z sił, a ich odwieczny wróg - F.E.A.R., wręcz przeciwnie. Żadna ze stron nie zamierza jednak odpuścić. Wszechogarniający chaos staje się, coraz bardziej groźny, ale do czasu. Osiemnastoletnia Destiny - ulubienica samego Lucyfera, zostaje wysłana na ziemię by rozwiązać krwawy konflikt. Z rozkazu Pana Ciemności, udaje się na stronę dotychczasowych władców zwanych Wild Ones, którzy przyjmują ją z nieskrywaną radością. Istnieje jednak wyjątek. Andy Biersack podchodzi sceptycznie do upadłej anielicy i widocznie nie zamierza zmienić swojego zdania. Czas, ku zaskoczeniu wszystkich, powoduje, że Destiny oraz Prorok zaczynają odczuwać, dotąd nieznane sobie emocje. Co stanie się, kiedy Lucyfer, mający do tej pory nadzieję na wspólną przyszłość z podwładną, odkryje prawdę? Jak postąpi niedoświadczona anielica, gdy dojdzie do ostatecznej bitwy pomiędzy Wild Ones, a F.E.A.R.'em? Czy będzie miała w niej swój udział, tak jak planowano od początku?
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na 5 rozdział http://liampaynejade1d.blogspot.com/2015/05/rozdzia-5.htm

  OdpowiedzUsuń
 17. Witaj! Chciałabym serdecznie zaprosić Cię na moje autorskie opowiadanie fantasy! Z góry zaznaczam, że wyznaję zasadę "czytanie za czytanie", więc jeśli wpadniesz do mnie - w pierwszej wolnej chwili zagoszczę także u Ciebie. Twórczość moich czytelników nie jest mi obojętna ;)

  http://before-you-fall-down.blogspot.com/

  [Opis Opowiadania]
  Jak byś się czuł, gdybyś obudził się w nieznanym, martwym miejscu, pozbawiony każdego wspomnienia?
  Co jeśli świat który poznajesz jest rządzony przez siły ciemności?
  W takiej sytuacji znajduje się Taylor Sheer.
  Wkrótce potem, gdy połowiczne wspomnienia dziewczyny wracają, okazuje się, że świat nie jest takim jakim go pamięta.
  Wcześniej rządzony przez Starożytnych Bogów, teraz znajduje sie pod panowaniem zła.
  Niebawem sojusznicy staną się wrogami, a dawni nieprzyjaciele okażą jej swoje wsparcie. Komu powinna zaufać?
  I czy w ogóle jest w stanie to zrobić zważając na doświadczenie poprzednich lat?
  No i co zajdzie jeśli ukochany stanie sie kimś obcym, a wydarzenie sprzed lat okaże się jedynym trzymającym przy życiu wspomnieniem?
  Taylor przekona się, że to co stało się lata temu było dopiero początkiem, a przeznaczenie nie zostało wypełnione go końca.
  Czy tym razem dojdzie do szczęśliwego zakończenia?
  Czy możliwe jest, że cokolwiek da się zmienić?

  Dopiero zaczynam więc gorąco zapraszam i pozdrawiam. Carlie S

  OdpowiedzUsuń
 18. On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
  On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
  On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
  On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
  On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
  On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
  On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
  On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą

  Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
  Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?


  Serdecznie zapraszam:
  youaremypoison-jbff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam na nowy rozdział ;)
  http://live-in-danger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 21. Hejka! :))

  Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na romans "Goodbye my lover"

  Oto zarys fabuły:


  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...

  Adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  Zawsze wynagradzam czytelniczkom poświęcony mi czas! :*

  Pozdrawiam serdecznie! <3

  OdpowiedzUsuń
 22. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianna King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.


  Kapitan Ameryka-Pierwszy Avenger

  ______________________


  Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata wampirów, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń

 23. "Nie zbaczaj ze ścieżki, Kapturku!" – krzyczała mama do biegnącej dziewczynki z koszyczkiem w ręku. Czerwona peleryna powiewała na wietrze. Peleryna? A może włosy?
  "A co tam chowasz w koszyczku, dziewczynko?" – pytał Wilk, a z pyska ciekła ślina. Nie był to taki zwykły wilk, ten Wilk był przebiegły i głodny...
  "Dlaczego masz takie wielkie zęby?" – dziwiła się dziewczynka, patrząc na schowaną pod kołdrą Babcię.
  "Żeby cię zjeść!" – warczy Wilk przebrany za Babcię i skacze Kapturkowi do gardła...

  Wejdźcie w świat Hood – dziewczyny z włosami niczym krew szkarłatna – i przekonajcie się do czego prowadzi zemsta. Czy cokolwiek może odkupić nasze błędy? Nawet jeśli okażemy skruchę, to czy winy zostaną nam wybaczone? Czy miecz i walka są odpowiedzią na wszystko? Może przyjaźń, miłość... A może słodka zemsta? Zemsta, która naprawia nasze serca, ale jednocześnie przepełnia je czarną smołą. Zemsta uzależnia. Zapamiętajcie to i nie chwytajcie się jej, bo mimo tego, że jest najłatwiejsza, to nie jest najwłaściwsza...
  Zapraszam na http://alternatywa-ck.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 25. Witaj :)

  "Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
  Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
  W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
  Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia.

  http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Jak zmieni się twoje życie gdy diabły z przeszłości z powrotem w nim zawitają?
  Ich ponowne spotkanie było przypadkiem czy może przeznaczeniem?
  Kłamstwa i niedokończone sprawy...
  To czas żeby wyszły na jaw?
  Katherine wiedzie spokojne z pozoru szczęśliwe i bezpieczne życie. Wyczekuje swojego ślubu z Marcusem Valyriusem Antonym Lancasterem bajecznie bogatym dostojnikiem brytyjskim, o szlacheckim rodowodzie i wysokiej pozycji. Jednakże miesiąc przed dniem ślubu mężczyzna znika bez słowa. Zdeterminowana dziewczyna postanawia odnaleźć ukochanego, ale co może się wydarzyć gdy spotka swoją pierwszą miłość z młodzieńczych lat? Co więcej będzie zdana tylko na niego? Mówią, że stara miłość nie rdzewieje.

  Chcesz poznać losy dawnych kochanków? Zapraszam na xviii-w.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Cassie młoda wizażystka mieszkająca samotnie w Londynie. Codziennie spotyka mnóstwo różnych ludzi, jednak tylko jedna będzie w stanie namieszać w jej poukładanym życiu. Dwie zupełnie różne osobowości pragnące siebie nawzajem. Jednak nie może być tak łatwo jak by się chciało...
  http://good-to-hear-you-voice.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Witaj. Zapraszam cię na moje opowiadanie. Mam nadzieję, ze fabuła wyda ci się zachęcają i odwiedzisz mój blog.
  Melanie Cargill jest córką szanowanego biznesmena Stephena i jego pięknej i próżnej żony Eleanor. Ma siostrę bliźniaczkę Melisse, która od dziecka zaręczona jest z synem najlepszego przyjaciela rodziny i partnera w interesach. Ich małżeństwo ma być jedynie kontraktem, który trwale połączony obie rodziny. Gdy starsza siostra ginie w tragicznym wypadku, rodzina decyduje, aby Melanie zastąpiła miejsce bliźniaczki i została żoną Jasona. Dziewczyna, która od dziecka nie była brana pod uwagę, mogła robić, co tylko chciała. Teraz nie zgadza się, aby to jej rodzice decydowali o jej przyszłości. Eleanor nie zgadza się na zerwanie umowy między rodzinami i wybuch skandalu. Szantażując córkę zmusza ją do niechcianego ślubu, jednak młoda kobieta potajemnie planuje ucieczkę ze swoim chłopakiem. Niestety Melanie i Matthew zostają przyłapani a ich marzenia o wspólnej przyszłości legną w gruzach. Ku radości całej rodziny Cargill i Waltonów dochodzi do wyczekiwanego ślubu. Składając przysięgę małżeńską, panna młoda obiecuje z całego serca nienawidzić swojego męża, jednak jak się przekona tej przysięgi nie będzie łatwo jej dotrzymać.
  Pozdrawiam i przepraszam za spam.
  http://icantseeclearnomore.blogspot.com/
  Serci.

  OdpowiedzUsuń
 29. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział ! :*
  http://fifty--days.blogspot.com/
  Ściskam !! :**

  OdpowiedzUsuń
 30. Love is a weakness
  (http://love-is-a-weakness.blogspot.com/)
  Chciałabym zaprosić cię do zajrzenia na mojego bloga.
  Cały czas szukam nowych czytelników, ale wiesz jakie to trudne :)
  Może ci się spodoba? Zapraszam!
  ~~*~~
  Osiemnastoletnia Elena Gilbert rozpoczyna nowe życie, wkraczając do świata dorosłych.
  Wraz z osiągniętą pełnoletnością zaczynają się kłopoty.
  Klątwa uaktywnia się.
  Czy niczego nieświadoma nastolatka, stanie się ofiarą samej siebie?
  Czy uda jej się uwolnić... czy zostanie uwięziona?
  Do miasta przybywa osoba, która chce odebrać to co jej.
  Nic nie będzie takie, jakie było.
  Nad Mystic Falls wiszą ciemne chmury.
  Wybija północ.

  OdpowiedzUsuń
 31. Hej hej hej ! <3 Zapraszam serdecznie na nowy rozdział:)
  http://make-me-heart-attack.blogspot.com/2015/08/nineteen-impossible-is-possible.html

  Pozdrawiam,
  L x

  OdpowiedzUsuń
 32. Mają dom, rodziny i szczęście, na które tak ciężko pracowali. Brudną przeszłość zostawili już dawno za sobą... Do czasu...
  Seria porwań, dziwnych zbiegów okoliczności, a w końcu śmierć jednej z sióstr Parker doprowadzi do ponownego odbezpieczenia broni i chęci odnalezienia sprawcy, bez względu na konsekwencje. A co, jeśli jest nim ten, którego nigdy byśmy o to nie podejrzewali?
  Przeszłość powraca z siłą, która może ich zniszczyć, lub uczynić jeszcze silniejszymi. Tylko od nich zależy, czy się poddadzą, czy będą walczyć o swoją wolność i bezpieczeństwo bliskich. Ale póki się z nią nie zmierzą, są "uwięzieni w przeszłości".
  Zapraszam na mój nowy blog: http://uwiezieni-w-przeszlosci.blogspot.com
  Na razie jest tylko jeden rozdział. Jeśli przeczytasz, bądź wyrazisz chęć czytania, na pewno nie pominę również Twojego opowiadania, ponieważ zawsze czytam blogi swoich czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Czeeść:))
  Dopiero zaczynam przygodę z blogowaniem, chciałam Cię do mnie zaprosić i ewentualnie poprosić o wyrażenie swojej opinii, dziękuję :)
  http://james-i-lily-nasza-bajka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Serdecznie zapraszam na dwójkę :D
  http://uwiezieni-w-przeszlosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. Opowiadanie pt. 'Maura Hunter'. Tak właśnie nazywa się główna bohaterka, która przeprowadza się w zupełnie inną część miasta Rosewood niż do tej pory mieszkała. W Rosewood (znajduje się w Pensylwanii, gdzieś w okolicy Filadelfii) pełnoletność osiąga się w wieku 21 lat. Młoda kobieta odkąd pamięta musiała walczyć o siebie, swoje marzenia, codziennie zmaga się z rzeczywistością. Od małego dziecka nauczono ją liczyć na samą siebie, dzięki czemu nie zawiodła się na nikim. Jej historia jest bardziej zawiła niż mogłoby się wydawać.
  Uczennica przerosła mistrza.

  MAURA HUNTER.

  OdpowiedzUsuń
 36. Witaj, zagubiony wędrowcze. Właśnie trafiłeś do świata pełnego magii, intryg i nieznanych dotąd istot...
  Zadam ci tylko jedno pytanie. Czy odważysz się zostać?
  Odkąd Alesia zginęła, Gareth miewa dziwne sny. Nie zwraca na nie szczególnej uwagi. Lecz do szkoły, do której uczęszcza, przychodzi nowa uczennica – uderzająco podobna do postaci z jego snów. I do Alesii. Jego przyjaciele również skrywają przed nim wiele tajemnic.
  Zapraszam!

  http://runiczni.blogspot.com/

  Za każdy komentarz miło się odwdzięczę :) Zawsze biorę pod uwagę twórczość moich czytelników

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam serdecznie na trójkę :D
  http://uwiezieni-w-przeszlosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Zapraszam na http://give-me-your-heart-and-your-soul.blogspot.com

  Zawsze grzeczna, odpowiedzialna, poukładana. Dobrze się uczy i spotyka się z odpowiednim chłopakiem. Wszystko, co robi jest nienaganne. Jest dumą dla swoich rodziców. Wydaje jej się, że prowadzi idealne życie, a jej cel, jakim jest dostanie się do wymarzonego collegu , jest już na wyciągnięcie ręki.
  Jednak jeden wieczór wywraca jej życie do góry nogami. Wkracza na niebezpieczną ścieżkę, z której nie ma ucieczki. Wie to, a mimo wszystko brnie dalej. Spytacie dlaczego? Bo chcę żyć. Ale nie byle jak, tylko pełnią życia. A On wydaje się być jej jedyną szansą. Jego tajemniczość przyciąga ją jak magnes. on potrafi pokazać jej czym jest prawdziwe życie pełne adrenaliny i namiętności. Jest pewna, że to da jej szczęście. Ale czy na pewno? Może jest wręcz odwrotnie?

  Aurelia

  OdpowiedzUsuń
 39. Świat pełen okropieństw, w którym tak trudno przeżyć. Każde z nich ma na to swój sposób.
  Rosabelle - dziewczyna, która straciła wszystkich, których kochała. Popełniła czyn, mogący dać jej szansę na lepsze życie. Zabiła człowieka z zimną krwią. I to nie byle jakiego człowieka. Prezydenta. Uciekła z więzienia i jest zmuszona uciekać dalej.
  John - chłopak, który ma na sumieniu wiele ludzkich istnień. Wyrusza w pościg za mordercą swojego "pana". Nienawidzi Rose za to, co zrobiła. Pragnie się na niej zemścić.
  Ale czy pewnego dnia jego myślenie się zmieni? Co zrobi Rosabelle, gdy dowie się, kto odebrał jej tych, których kochała? Co stanie się, gdy tych dwoje się spotka? Czy przyjaźń ma jakiekolwiek szanse na przetrwanie? Czy w tym świecie jest miejsce na miłość?

  http://rosabelle-john.blogspot.com/

  Zapraszam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 40. Dwie dziewczyny, jedna historia i wiele różnych dziwnych przygód. A wszystko rozpoczyna się od niewinnych ziółek na zakończenie matury...
  Hej! Jest to nowy blog. Zaprasza wszystkich ^_^
  http://mad-girls-bandofkillers.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam do siebie ;)
  http://upadekstorybyphoebe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Zapraszam na mojego nowego bloga! :)

  Vivian Faroe od dziecka cały swój czas poświęcała idealnym planom na przyszłość, jednak w wyniku tajemniczego zniknięcia przyjaciela, jej dotychczasowe życie zmienia się diametralnie.
  Mija osiem lat, a ona wciąż nie potrafi zapomnieć o przeszłości i o chłopcu, który nawiedza ją w snach. Pewnego dnia ochroniarz Vivian odchodzi z pracy, a na jego miejsce zostaje zatrudniony ktoś nowy, od razu stając się nieodłącznym cieniem dziewczyny. Czy zupełnie obca osoba będzie w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo? Dlaczego ten tajemniczy chłopak tak bardzo przypomina zaginionego Jeffa?
  Nocne koszmary nie ustępują. Sekrety tworzą ciasny krąg, który powoli zaciska się na jej szyi. Nikt nie może temu zapobiec. To już się stało. W niektórych chwilach żadne słowo nie jest właściwe, a świadomość tego pogłębia przepaść między nimi... I w końcu zdają sobie ze wszystkiego sprawę. Są chwile, do których nigdy nie będzie można powrócić.

  http://miasto-bez-ciebie.blogspot.com
  https://www.wattpad.com/story/79625134-miasto-bez-ciebie

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy